Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A.
TRANSPORT

Operator logistyczny świadczący usługi w rejonie państw Morza Bałtyckiego. Prowadzi serwis drobnicowy do i ze Skandynawii. Wyznacza standard obsługi nieprzerwanie od 1990 roku.

Co oferujemy pracownikom?

  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Szkolenia,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Premie okresowe.

Co nas wyróżnia?

Sztandarową usługą Enterprise Logistics jest serwis drobnicowy do Skandynawii. W jego ramach funkcjonuje 11 stałych linii drobnicowych z Polski do Norwegii, do Szwecji oraz do Danii. Serwis ten charakteryzuje się wyjątkową terminowością, punktualnością oraz transit-time krótszym, niż ma to miejsce u konkurencji. Przy tym jest bardzo elastyczny, co wyróżnia go na tle oferty operatorów globalnych i skandynawskich.

Ponadto firma świadczy w swoich magazynach w Stargardzie szeroką paletę usług o wysokiej wartości dodanej (VAS) w tym kompletację i dekompletację palet, konfekcjonowanie, detail picking, re-working, co-packing, kontrolę jakości.

Centrum logistyczne firmy znajduje się w Stargardzie. Oddziały w Świnoujściu i Gdańsku – funkcjonujące pod nazwą ViaBaltic – oferują pełną paletę usług agencji celnej. Prócz tego, firma posiada oddział w Drammen w Norwegii. Przez ponad ćwierć wieku funkcjonowania operator zdołał wypracować solidną markę rozpoznawalną przez klientów biznesowych w Polsce oraz w Skandynawii. Firma była wielokrotnie nagradzana tytułem Spedytora Roku, przyznawanym w konkursie Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, dzierży ten tytuł również obecnie.

Aktualnie poszukujemy do pracy