Van Heyghen Stal Polska

Van Heyghen Stal Polska
PRODUKCJA

Van Heyghen Stal Polska to oddział belgijskiej, rodzinnej firmy, zajmującej się przetwarzaniem stalowych kręgów na arkusze. Posiadając jedną z najnowocześniejszych linii w Europie i prawie 40 letnie doświadczenie przeniesione z centrali w Belgii, firma VHS Polska oferuje najwyższą jakość materiału dostępną na europejskim rynku.

Co oferujemy pracownikom?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • Systemy bonusowe,
  • Zawsze umowę o pracę – zależy nam na długiej współpracy,
  • Darmowe Ubezpieczenie Grupowe – oferowane przez PZU,
  • Darmowa Prywatna Opieka Medyczna – PZU w pakiecie Komfort Plus,
  • Owoce w pracy dostępne dla każdego pracownika, dostarczane 2 razy w tygodniu,
  • Imprezy integracyjne, takie jak grill firmowy i wspólna wigilia,
  • Dobrze wyposażone i utrzymane kantyny pracownicze.

Co nas wyróżnia?

Firma Van Heyghen Stal Polska rozpoczęła swoją działalność w Stargardzkim Parku Przemysłowym w 2015 roku. Jesteśmy niedużym oddziałem, zatrudniającym około 25 pracowników, przez co charakteryzujemy się indywidualnym podejściem i rodzinną atmosferą. Ponadto, bardzo cenimy sobie tak zwany work-life balans, dlatego urlopy w naszej firmie są planowane z dużym wyprzedzeniem, a w sytuacji pozwalającej na stworzenie „długiego weekendu” dzięki połączeniu z dniami wolnymi ustawowo – zamykamy fabrykę, dając tym samym wszystkim pracownikom możliwość wykorzystania w pełni wolnego czasu bez obawy o odrzucenie wniosku urlopowego.

Pracownikom biurowym dajemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienne korzystanie z języka angielskiego, a także pracę na jednym z najlepszych na świecie oprogramowań biznesowych ERP – pod nazwą SAP Business One.

Pracownicy produkcyjni mają natomiast możliwość pracy przy jednej z najnowocześniejszych linii do obróbki stali w Europie, opartej o patentowany proces produkcji dostępny tylko dla grupy Van Heyghen Staal. Prace odbywają się obecnie na jedną zmianę, natomiast w dalszej perspektywie nie planujemy przekroczyć poziomu dwóch zmian.

Ponadto, firma dba nie tylko o swoich pracowników, ale także o środowisko naturalne. W wyniku tego nasz zakład zasilany jest energią słoneczną produkowaną przez elektrownię fotowoltaiczną. Podsiadamy także system odzysku wody deszczowej, której używamy do spłukiwania toalet i pisuarów.

Aktualnie poszukujemy do pracy